Yasal Yorum App

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Hoşgeldiniz, Uygulamamızın amacı, kullanıcılarımıza yapay zeka teknolojisi kullanılarak yasal sorularına cevap vermektir. Bu Kullanıcı Sözleşmesi (“Sözleşme”), uygulamamızın (“Uygulama”) kullanımını kapsamaktadır. Uygulamamızı kullanmayı kabul etmekle, bu Sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş sayılırsınız.

Uygulama, kullanıcıların sordukları yasal sorulara, yapay zeka teknolojisi kullanarak, cevaplar veren bir uygulamadır. Uygulamada, kullanıcılar, uygulama içinde satın alma şeklinde kredi satın alarak soru sorabilecekler.

Uygulamamız tarafından verilen cevaplar, yasal kapsamda hukuki bilgi veya hukuki danışmanlık barındırmamaktadır. Verilen cevapların, kullanıcıların hukuki durumlarını değerlendirmek için kullanılması önerilmez. Uygulamamız, verilen cevapların hukuki olarak gelecekte kullanıcılar için bir sorun çıkarmayacağını garanti etmez ve kullanıcıların sorumluluğunda olduğunu kabul eder. Bu çerçevede sorulan soruların genel hukuk kurallarına uygun olması da tamamen kullanıcı sorumluluğundadır.

Uygulamamız, kullanıcılarına yapay zeka teknolojisi kullanılarak yasal çerçevede cevaplar vermeyi amaçlamaktadır. Uygulamamız, verilen cevaplar ile ilgili tüm sorumluluğu kullanıcıya yükler. Uygulamamızın sağladığı cevaplar, herhangi bir avukat tarafından verilmemiştir ve bir avukatın sunduğu hukuki hizmetlerin yerine geçmez. Uygulamamız, verilen cevaplar ile ilgili herhangi bir garanti veya sorumluluk kabul etmez. Verilen cevapların doğruluğu ve sağlıklı sonuçları için, kullanıcının kendi takdir ve sorumluluğu ile hareket etmesi gerekir. Uygulamamız, kullanıcıların kararlarından sorumlu olmayacaktır.

Uygulama tarafından verilen cevapların, kanunen suç teşkil etmeyecek şekilde, gizlilik ve güvenlik için gerekli önlemler alınacaktır. Kullanıcı, kişisel gizlilik ve güvenliğini gözeterek, gerekli önlemlerin alınması için soru sorarken yasalara aykırı, kanunen suç teşkil edecek bilgileri paylaşmaması konusunda kendisi sorumludur.

Kullanıcılar, Uygulama içinde satın alma yaparak, Uygulama’nın sağladığı hizmetlerden faydalanabileceklerdir. Uygulamamız, ödeme işlemleri ile ilgili olarak yalnızca uygulama mağazaları üzerinden satın alma (inn app purchase) kabul etmektedir. Yapılacak satın alma işlemlerinin güvenliğinden yalnızca uygulama mağalazarı sorumlu olup uygulamamız herhangi bir şekilde bu ödemelere aracılık etmemektedir.

Uygulamamız, herhangi bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilen herhangi bir eylem ya da işlemden, herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır. Uygulamamız, kullanıcıların kendi takdir ve sorumluluğu ile hareket etmelerini öngörecektir.

Uygulama, zaman zaman bu Sözleşmeyi değiştirebilir. Değişikliklerin yürürlüğe gireceği tarih, bu Sözleşmenin en altında belirtilmiş olacaktır. Kullanıcı, Sözleşme'deki değişiklikleri takip etmek ve kabul etmekle yükümlüdür.

Bu Sözleşme, Türkiye'de geçerlidir ve Uygulama ile ilgili tüm meseleler için Türkiye hukuku uygulanacaktır.

Uygulamamızı kullanmaktan memnun değilseniz, lütfen uygulamamızı kullanmayın.

Bu Sözleşme, yerli ve yabancı yasalar tarafından korunmaktadır. Uygulamamız, kullanıcıların hukuki işlemleri konusunda, uygulamamızdan kaynaklı herhangi bir garanti veya sorumluluk kabul etmeyecektir. Sorularınız varsa, lütfen bize yumaydev@gmail.com mail adresi üzerinden ya da uygulama içerisinde ki yardım bölümünden iletebilirsiniz.

Sözleşme Güncelleme Tarihi: 10.05.2023